• Avatud Peetri 12 Noblessneris E-N 11-18 R-P 11-19
  • 6764945 klienditeenindus

Veebipoe SUHKRUINGEL.EE (edaspidi Veebipood) omanik on OÜ Suhkruingel (registrikood 12881454), Asukohaga Peetri 12, Tallinn.

 

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel.

Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest.

Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel.

Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures. Kõik veebipoes müüdavate kaupade hinnad on eurodes.

 

Tellimuse vormistamine

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank, Pocopay pankades. Makse teostamine toimub väljaspool Veebipoe keskkonda vastava panga või teenusepakkuja Maksekeskus AS turvalises maksekeskkonnas. Veebipoel puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele. Suhkruingel OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, Suhkruingel OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-ile.

Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole. Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

 

Kohaletoimetamine

Veebipood toimetab Tellimuse Kliendini Suhkruingel OÜ kulleriga tellimusele järgneval päeval, kui ei ole kokku lepitud teisiti. Alla 50 € ostu puhul lisandub kulleriga kohale toimetamisel kullerteenuse tasu 7€. Tellismuste kohale toimetamise teenust kulleriga pakutakse ainult Tallinna linna piires. 

Lisaks on võimalik tootele ka ise järele tulla (Peetri 12, Noblessner Tallinn) vastavalt Suhkruingli lahtiolekuaegadele.

Tooteid ei ole võimalik saata pakiautomaatidesse. 

Tooted valmistatakse tellimuse peale.

 

Otseturustus ja isikuandmete töötlemine

Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa. Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks. Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

Tagastamine 

Kui Kasutaja on Tellimuse esitanud, siis ei saa Kasutaja seda enam tühistada. Teie ei saa tagasi võtta ega tühistada Tellimust, mille olete toote kohta esitanud. Enne toote või teenuse saamiseks Tellimuse esitamist tuleb teil oma valik hoolikalt üle vaadata.

Teil tarbijana seadusest tulenev õigus Jaemüügitoodete Tellimus tühistada 14 päeva jooksul alates vastavate toodete kättesaamise kuupäevast. Vastava Tellimuse saate tühistada, pöördudes Veebipoe poole ülalnimetatud tühistamisperioodi jooksul. Toote tagastamisel esitage Suhkruinglile saadud kviitung. Kui võtate Veebipoega ühendust seoses toote tagastamisega või palute hüvitist toote defekti, kahjustuse või muu puuduse tõttu, võib Veebipood paluda teil saata vastavast tootest pilti, puuduse dokumenteerimiseks ja kontrollimiseks.   

Veebipood järgib tarbijatele seadusega ette nähtud tühistamisõiguse piiranguid. Teatud kaubad võivad olla seaduse alusel tarbija taganemis- ja tagastamisõigusest välja jäetud, sealhulgas:

● toiduained ja tooted, mida oma olemuse tõttu ei saa edasi müüa, või mis riknevad või vananevad kiiresti;

● tooted, mis oma olemuse tõttu muutuvad pärast kättesaamist teistest toodetest lahutamatuks; 

● kaubad, mis on valmistatud või eritellimusel valmistatud vastavalt kasutaja spetsifikatsioonidele ja juhistele.

 

See tähendab, et te ei saa näiteks toiduaineid tagastada, viidates oma seadusest tulenevatele tühistamisõigustele pärast ostmist. Pärast selliste Jaemüügitoodete tellimuse esitamist ei saa te Tellimusest taganeda, tühistada või seda muuta. Enne Tellimuse vormistamist tutvuge hoolikalt valitud valikuga.

 

Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile suhkruingel@suhkruingel.ee või helistada telefonil: +372 6764945. Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta. Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.