Pulmatort

Millal peaks pulmatorti tellima hakkama?
Hakake pulmatordi tellimisele mõtlema aegsasti. Enamasti tellitakse tort 3-4 kuud ette, sageli ka pool aastat enne pulmi. Kõige kiiremini täituvad nädalavahetused juunist augustini. Kui olete oma pulmapäeva planeerinud just suvesse, on mõistlik tordi tellimisega tegelema hakata juba aasta alguses.  
Millest alustada?
Mõelge välja, milline võiks olla teie pulmatordi stiil. Ärge unustage arvestada aastaja ja pulmade toimumise kohaga. Kui pulmade toimumise koht on Tallinnast väga kaugel, peab tort olema ka lihtsasti transporditav. Selgitage välja, kas peopaigas on võimalik torti kuni serveerimiseni külmas hoida. Mõelge ka alternatiivsetele lahendustele, näiteks väikesed koogikesed või desserdilaud. 
Kui palju pulmatort maksab?
Vaadake üle oma eelarve. Mida keerulisemat torti te soovite, seda kallimaks see teile läheb. Meie pulmatortide hinnad on vahemikus 32-48 €/kg. Korrustortide puhul lisandub korrusetasu 5 € korruse kohta. Lisaks hinnastatakse eraldi lilled ning kujukesed. 
Kui suurt torti tellida?
Ühe küllalise kohta tuleks arvestada 150-200 g. Kaal oleneb tordi sisut ja kattest. Arvestage, et suhkrumassi ja martsipani kattega tordid on oluliselt raskemad kui ilma katteta ehk nn. naked cake.
Mis võiks olla tordi sees?
Pakume järgnevaid valikuid:
1. Vaarikavahu-kohupiimakreemi-jogurtibiskviidi tort  värskete vaarikategav 32€/kg
2. Earl Grey –soolakaramelli tort 36€/kg
3. Sõstra-passioni sefiiritort 32€/kg
4. Vaarika-mustsõstra- jogurtibiskviidi tort toorjuustukreemiga 32€/kg
5. Vanillikreemi tort värskete marjadega 32€/kg
6. Mustika-võibiskviidi tort sidrunikreemiga 32€/kg
7. Šokolaadi-kirsitort 38€/kg
8. Mustika-yuzu tort (vegan, gluteenivaba) 40€/kg
9. Pistaatsia toorjuustutort vaarika-ja mustsõstravahu  ning värskete vaarikatega 48€/kg
10. Virsiku-metsmaasika tort 36€/kg
Kas pakute tordi degustatsiooni? 
Jah, kuni 3 maitse degustatsioon on 25€. Iga järgnev maitse 5€. Korraldame iga aasta ka suure pulmatortide degustatsiooni, kus saab maitsta kõiki hooajal pakutavaid pulmatorte. Järgmine degustatsioon on veebruaris 2021 a. Degustatsiooni hind pruutpaarile 15€. 
Millega tort võiks olla kaunistatud? 
Kõige sagedamini valitakse suhkrumassi kattega tort. Suhkrumass on martsipanist elastsem ja lõpptulemus jääb seetõttu kenam. 
Tordi võib jätta ka katmata või katta näiteks kreemiga ja kaunistada marjadega. 
Pärislilled või suhkrulilled? ​
Me tungivalt soovitame mitte panne tordile lillepoe lillekaunistusi, mis on otseses kokkupuutes tordiga, kuna lilli on pritsitud mürgiste kemikaalidega. Pakume siiski ka erinevaid lahendusi päris lillede kasutamiseks pulma tord juures. Küsi nende kohta täpsemalt meie tordimesitritelt.  
Kauneid lilli teeme ka suhkrumassist ja vahvlipaberist. Lillede hinnad on vahemikus 5-20 €. 
Kas te pakute ka pulmatordi transporti?
Jah. Transpordime torte jahutusautoga ning enamasti paneme tordi kokku kohapeal, et vältida riske, mida korrustordi transport endaga kaasa võib tuua. Transpordi hind on 0.85 €/km, arvestame edasi.-tagasi teekonda ning toome tordi peopaika päeva jooksul. Kui peopaigas puudub võimalus torti säilitada külmkapis, saame Teile tordi tuua ka vahetult enne serveerimist kinldaks kellajaks, sel juhul lisandub transpordi hinnale 30%. 
Kas tordialus peab endal olema? 
Tort valmistatakse tugevale alusele, millega on võiamlik see omakorda tordialusele tõsta. Seetõttu ei ole vaja, et tooksite meile eelnevalt tordialuse. Tordialuseid ja korrusaluseid on võimalik meilt ka rentida. Olenevalt alusest on rendihinnad 5-20 €/ööpäev (tagatisraha 20-50 €). 

JÄLGI MEID

  • Instagram Social Icon
  • Facebook Social Icon

Suhkruingel OÜ, Peetri 12 Tallinn                 suhkruingel@suhkruingel.ee